AntykiGaleria Stanisław Łojniewski

Białystok · +48 604 677 610

Realizacje

Ekskluzywne zestawy meblowe

Na zamówienie wykonujemy repliki antycznych mebli. Prezentujemy kilka z nich:

Rzeźby, herby, nietypowe obudowy do zegarów

Meble ręcznie malowane

Meble na zamówienie

Szezląg

Mebel wykonany z drewna brzozowego. Pozłocony szlagmetalem.

Bar

Wykonany z płyty stolarskiej okleinowanej dębem. Płyciny oklejone czeczotą orzechową, polerowane. Elementy rzeŸźbione i listwy ozdobne wykonane z litego dębu. Blat z kamienia z wmontowaną chłodziarką i nalewakiem do piwa. Wymiary: 160x100x60.

Konsola

Konsola, wykonana z drewna olchowego o wymiarach: 3.15 / 60 . Bejcowana częœciowo złocona szlagmetalem. Elementy rzeŸbione złocone szlagmetalem.

Kredens

Wykonany z płyty stolarskiej w okleinie dębowej, płyciny okleinowane czeczotą orzechową. Elementy rzeŸbione- dębowe. Blat kamienny, szlifowane szyby, śœrodkowe drzwiczki gięte górne. Zlew okrągły mosiężny.

Szafka łazienkowa

Szafka łazienkowa, wykonana z płyty stolarskiej, okleinowana dębem, wymiary: 130 / 80 . Elementy rzeŸbione z litego drewna. Blat kamienny.

Wbudowana szafka łazienkowa

Wbudowana szafka łazienkowa, wykonana z płyty stolarskiej, okleinowana cisem polerowanym (wysoki połysk). Elementy rzeŸbione dębowe.

Repliki

Replika fotela w stylu Ludwika Filipa. Stelaż wykonany z brzozy, metalowany srebrem. Tapicerka welurowa.
Komplet krzeseł dębowych. Złocone szlagmetalem.

Renowacja pensjonarki i biurka

Renowacja pensjonarki i biurka w stylu eklektycznym dla jednego z podlaskich klientów. Standardowo zmiana koloru, uzupełnienie ubytków w okleinie i drewnie, odrobaczenie. Dorobionym przez nas elementem pensjonarki jest nadstawka. Zarówno dębowe biurko, jak i orzechowa pensjonarka zostały pomalowane na brąz.

Renowacja ram do luster i obrazów

Renowacja ram wykonanych z drewna i masy sztukatorskiej dodatkowo pozłacane szlagmetalem. Rama z lustrem o wymiarach 166x101, rama na obraz bądź lustro o wymiarach 156x136.

Renowacja zegarów

Renowacja zegarów stojących oraz wiszących, zmiana koloru, uzupełnienie ubytków w okleinie, drewnie oraz masie sztukatorskiej, pozłotnictwo, naprawa i wymiana mechanizów. Na zdjęciach zegary typu Cartel, eklektyk oraz Becker.

Renowacja organów

Renowacja organów w Parafii Św. Kazimierza Królewicza w Białymstoku. Organy mechaniczne 18-głosowe z 1967 r. Wysokość 5,40m , szer 4,80. Renowacja dotyczyła zmiany koloru z jasnego brązu na ciemny orzech oraz uzupełnienie wszelkich ubytków.